Pärnus ulatuslik veekatkestus

justsee_logo16. juuni 2017 JS

AS Pärnu Vee andmetel vigastati täna ehtustööde käigus Vaskrääma toorveetorustikku olulisel määral, mistõttu vähendati linna antava vee survet 3,8barilt 2,0 barile, suur osa linlastest on praegusel hetkel ilma veeta.
Kuigi veefirma kodulehel on teade, et häiritud võib olla veevarustus korrusmajade kõrgematel korrustel on portaali Just See andmetel häiritud veevarustus terves linnas. Seda ka esimestel korrustel, kuid ka tsentraalveega eramutes.
Kuigi kodulehel olevas teates palub AS Pärnu Vesi tarbida elanikel vett kokkuhoidlikult, tekitab küsimusi veefirma suutmatus teavitada tarbijaid avarii põhjustest ning selle likvideerimise ajast.
Just Seele avaldas oma arvamust veefirma suutlikkuse kohta pärnakas, kes sarnaste avariide puhul tõi näiteks Eesti Energia infotelefoni.
„Ulatuslikuma elektririkke korral teavitab rikketelefonil kohe automaatvastaja, millest rike on tingitud ja millal rike likvideeritakse. AS Pärnu Vee rikketelefon jätab aga inimesed teadmatusse. Automaatvastaja teavitab endiselt elanikke, kui soovite teatada veenäitu, siis vajutage klahv number üks. Muudes küsimustes vajutage klahvil number kaks. Selle peale kõne katkeb. Nii ei talitata ju ometi arenenud riikides,” oli pärnakas nördinud.
Infot, kaua veeavarii likvideerimine aega võtab ja kas linna paigutatakse ka ajutisi veevõtumahuteid AS Pärnu Vesi kodulehelt ei leia.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s