Pindikad kogusid raha heategevuseks

thumbnail_3Pindi Kinnisvara ​Pärnu kontor ​korraldas Pillerpalli lasteaia jaoks heategevusliku kampaania.
Alates eelmise aasta novembrikuust müüki tulnud ja hiljemalt selle aasta lõpuks müüdud objektidelt annetab kinnisvarafirma igalt tehingult 40 eurot lasteaia arendusrühmale õppe- ja teraapiavahendite soetamiseks.

Pindi turundusjuht Piret Tamm ütles, et kampaania esimene etapp, mis lõppes 30. aprillil, oli üle ootuste edukas. „Kohaliku kogukonna toetus on olnud hämmastavalt suur, nii mõnigi klient on otsinud võimalust ka ise annetus teha​.​“

Mõte teha head ​küpses Pärnu pindikate peas möödunud aasta sügisel. Kaaluti erinevaid võimalusi ja ​ning otsustati ​ Pillerpalli Lasteaia​ väikeste arendusrühma laste​​ kasuks, k​es vajavad ​väga ​erilist tähelepanu ja hoolt.
Nii põhjalik ettevõtmine on Pärnu pindikatele esma​kordne kogemus. ​Sarnase heategevusliku kampaania üle mõlgutavad ​nüüd mõtteid ka teised regioonid​.

thumbnail_1Pillerpall​i lasteaia​õppealajuhataja Halliki Tammiste ja direktor Sirje Kessler on kampaanias osalenutele väga tänulikud. Tänu sellele on ​võimalik ​intellektipuudega laste õppe- ja mängukeskkonda​ oluliselt mitmekesistada​.
31.05.2017 anti lasteaiale üle esimeses etapis kogunenud ​toetusraha eest ostetud õppe- ja teraapiavahendid – ​võimlemismatid, kiik, toestatud kiigeiste, liumägi, gong​ ning raamiga trianglid​.​

Järgmine ​pindikate külaskäik lasteaeda toimub uue aasta aasta sõbrapäeval, mil antakse üle lisandunud annetuste eest soetatud kingitused.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s