Politsei ootab kodanike arvamust

220px-Estonian_Police_and_Border_Guard_Board_coat_of_arms.svgOled oodatud osalema Pärnu politseijaoskonna uuringus, mille eesmärgiks on selgitada välja ja kaardistada ebaturvalised ja probleemsed paigad Pärnu linnas.
Ohukohtade märkimisega ja nende kirjeldamisega saate panustada Pärnu linna turvalisemaks muutmisesse. Teie poolt antud vastustega kogutud info aitab Pärnu politseijaoskonnal ja kohalikul omavalitsusel olemasolevat olukorda ohutuse ja turvalisuse aspektist analüüsida ning elanike turvalisuse tagamiseks ja võimalike kitsaskohtade lahendamiseks edasisi tegevusi planeerida.

Küsimustik on loodud Google Drive’i keskkonnas ja koosneb kuuest küsimusest. Vastamine võtab aega umbes viis kuni viisteist minutit. Küsimused ei ole keerulised ning oleme püüdnud vastamise teha Teie jaoks võimalikult lihtsaks. Teil on võimalus ka oma vastuseid muuta.

Küsimustikule ootame vastuseid ajavahemikul 29. mai kuni 30. juuni 2017. Kõik vastused on anonüümsed, neid ei seostata Teie isikuandmetega ega analüüsita üksikvastaja tasemel, vaid üldiste sotsiaal-demograafiliste näitajate/sihtgruppide lõikes (nagu vanus, elukoht jm).

Lisaküsimuste korral võite pöörduda otse küsitluse läbiviia poole, kes jagab meeleldi täiendavaid selgitusi.

Küsimustik asub järgneval lingil:
Küsimustik

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s