Üheskoos vähi vastu!

Viljandi-kaptenid.jpg
Foto: http://www.vaprus.ee

Laupäeval Pärnu Rannastaadionil toimunud Premium liiga 11. vooru kohtumisel Pärnu Vapruse ja Viljandi Tuleviku vahel olid kõik staadionile tulnud 812 inimest heategijad ning kinkisid vähihaigetele elupäevi. Ürituse õnnestumisele pani õla alla Vapruse peasponsor Coolbet, kes tasus iga pealtvaataja eest 3€ vähiravifondile ja lisas 300€ Vapruse löödud kahe värava eest.

Vaheajal toimunud oksjonil müüdi Ragnar Klavani poolt allkirjastatud FC Liverpooli jalgpallisärk ja jalgpall ning Pärnu Vapruse mängijate allkirjadega jalgpall kokku ligi 600€ eest. Omapoolse 150€ annetuse tegi ka Viljandi Tuleviku jalgpallipere. Suur aitäh neile! Kogu selle toreda õhtuga Pärnu Rannastaadionil koguti kokku 3886€.

GA_0080
Foto: Gertrud Alatare

Mõte särgile lisada Vähiravifond “Kingitud elu” ei tulnud juhuslikult. Keegi ei ole kaitstud selle haiguse eest ning ilmselt teab iga eestlane kedagi, kes on vähiga võidelnud. Nii on see puudutanud ka meie klubiliikmete lähedasi.
Vähiravifondi särgile lisamisega loodame suunata inimesi mõtlema sellele, et meie kõigi võimuses on kedagi aidata, teha midagi ära meie oma inimeste jaoks. Jah, ravimit me ei leiuta, kuid ravimite jaoks annetada me saame. Pole saladus, et haigekassa ei kata kõiki ravikulusid ning et teinekord võib tõhus ravivõimalus olla hoopis väljaspool Eestit. On ilmselge, et paranemislootuse nimel kasutatakse igat võimalikku varianti ning siinkohal saavadki kaasmaalased ise üksteist aidata.
Meie soovime tõsta inimeste teadlikkust vähiravisse panustamise osas, sest meie võimuses on kinkida kellelegi juurde elupäevi.

GA_0265
Foto: Gertrud Alatare

“Sellel väga erilisel jalgpallimatšil said palluritest kõige otsesemas mõttes heategijad, kelle iga värav kinkis kellelegi abivajajale elupäevi. Samuti oli heategija igaüks tribüünil, sest tema eest tegi Coolbet annetuse vähihaigetele. Kirsiks tordil on staadionil toimuv heategevuslik oksjon, kus müüsime muu hulgas Ragnar Klavani autogrammiga FC Liverpooli särgi,” ütleb vähiravifondi “Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu.

Coolbeti turundusjuht Ervin Järvlepp: “Meil oli väga hea meel kui Pärnu Vaprus jagas meiega mõtet korraldada heategevuslik mäng, mille tulu läheb vähiravifondile “Kingitud Elu”. Minu isiklik nägemus ühtib Coolbet’i omaga, et iga inimese kohustus on anda ühiskonnale midagi tagasi. Seda üritame ka meie teha!”

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s