Kas laps võiks suvel surfata?

18379463_10155416505642369_1019918683_oPärnu surfarid otsustasid peale mitmeid aastaid noori ja täiskasvanuid koolitades, et aeg on küps tutvustada spordiala ka lastele.
Lõpliku tõuke andis seda laadi suvise tegevuse pakkumiseks statsionaarse surfikeskuse olemasolu Pärnu rannas ning ka lastevanemate tärkav huvi suunata lapsed uue olümpiaalaga tutvust tegema.

Juuni, juuli ja augusti vältel toimuvad laste (alla 12 aastased) surfilaagrid kui ka noorte (alla 18 aastased) surfitrennid, mille jooksul omandavad lapsed ja noored sõltuvalt vanusest erinevaid surfamisoskusi. Lastele mõeldud laagrid on ülesehitatud pigem mängulisusele, mille jooksul saavad nad proovida näiteks sõitu kajakkidega, treeninglohe lennutamist jne. Noortele aga võimaldatakse osaleda juba tõsisemates treening tsüklites.

Tulenevalt seigast, et siinkirjutaja on näinud lohesurfareid tegemas peadpööritavaid hüppeid, esitasime korraldajatele küsimuse turvalisuse kohta.
“Turvalisus on selle ala üks olulisematest aspektidest. Me teame, mida me teeme ning kedagi ei lennutata kõrgustesse. Mainitud hüpped on ikkagi kogenud surfarite pärusmaa,” ütles portaalile Pärnu Surfikeskuse koolitaja, Erkki Soosaar

Surfilaagrite korraldamine on Pärnus kohaliku surfikeskuse õlgadel ning täpsem ajakava on saadaval veebiaadressil: https://parnu.surf/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s