Tsiklimehed „aprillimatsust”

20170506_165528.jpg
Motohooaja avamine Pärnus

Laupäeval Pärnus avatud motohooaeg ja selle raames suvepealinna külastavad mootorratturid sundisid taaskord mõtlema aprilli lõpul tsikli ja seda jälitanud politseibussi kokkupõrkele. Uurisime seetõttu rattureilt endilt, mida nad juhtunust arvavad.

Esimene Tsiklimees: „Mina ütlen, et see idioot ulub Kuuuurijas (Katrin Lusti autorisaade, TV3 JS), et nii ai ai on ja politseionud on pahad. Peatada tuli. Sutsuke parem asukoht oleks ehk parem olnud kuid korralik signaal tuli anda. Et teised kõvad poisid mõtlevad, enne kui gaasi peale keeravad. Ta peaks õnne tänama, et USA-s nii kõva mees polnud. Seal oleks ta sõbrad peielauda saanud nautida.  Lühidalt: politsei ei tohi softi olla ja kord peab majas olema. Ma arvan, et tänu juhtunule pole me veel, politseiriigi lähedalgi.

Seda enam, et load puuduvad ja naise sabale võttis, see näitab, et suht suur tuuletõmbus sellil kahe kõrva vahel. Teinuks oma trikke rattaga edasi.”

Teine Tsiklimees: „Kindel on see, et motomees ei käitunud õigesti. Seadust tuleb jälgida! Politsei ülesanne on seaduserikkujad kõrvaldada. Motomehe peatamise viis oli aga suhteliselt jõhker, arvestades veel seda, et mootorrattal istus kaasreisija, kes ei saanud mootorratta peatamiseks paraku midagi teha, oleks ta seda kasvõi soovinud. Samas peatada ju see teistele liiklejatele ohtlik riistapuu tuli. Ma millegipärast arvan, et politseibuss sõitis tsiklile hoopis kogemata tagant sisse ja nüüd tahetakse seda versiooniga (ohtliku liikleja peatamise viis) kinni mätsida. Sest politsei ju ei eksi.”

Nõustume siinkohal mootorratturite arvamusega ning ühtlasi soovime neile edukat motohooaega 2017.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s