Mida toob pühapev?

cropped-justsee_logo.pngJuba homme ilmub Just See esimene nädalalõpu kogumik. Annamegi Teile, heade lugejad teada, mida oleme nädala jooksul kogunud.
Käisime ära Pärnu Rääma Põhikoolis ja jõudsime järeldusele, et ei ole see noorsugu nii hukas ühti. Enamgi, hea tahtmise juures on tänased õpilased suutelised oma kätega tegema paljutki.

Leidsime huvitava inimese, kes vaatamata üle elatud sõdadele kodumaal on säilitanud oma hea tuju ja pakub pärnakatele suurepäraseid roogi oma iidse kodumaa rahvusköögist.

Saime kokku inimesega, kes rääkis meile kogemustest Venemaa turistidele Pärnu tutvustamisel. Tuli välja, meie kodulinna inimesed on sellegagi kunagi edukalt hakkama saanud.


Lisaks leidsime ühe väga vana ja tolmunud kirjutuslaua sahtlist ühe käsikirja, mis vaatab tagasi „Kuumadesse üheksakümnendatesse” Tallinnas, Koplis. Aega, kui seal paukusid pommid. Olgu siinjuures kohe öeldud, tegelased on sesinases käsikirjas kõik välja mõeldud, nende sarnasus reaalsete isikutega on puhtal kujul juhuslik.


Lõpetuseks leiavad malehuvilised enesele pisut peamurdmist põneva maleülesande näol. Kõike seda ja äkki midagi lisakski pakub Just See Teile homme.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s