Motomehed vallutavad Pärnu

6. mail toimub traditsiooniline motohooaja avamine – mootorratturite tähtsündmus, mis kulmineerub motomeeste paraadi ja elamusterohke motopeoga Sunsetis.
Hooaeg algab kogunemisega Pärnus Supeluse tänaval, kuhu on lisaks paraadile startivatele mootorratastele võtnud kohad sisse erinevate kaubamärkide esindajad, toitlustajad ning meelelahutajad, meelitades üle Eesti kohale tuhandeid motohuvilisi.

Aastate jooksul on sündmus muutunud järjest populaarsemaks seda nii külaliste hulgas kui ka motokaupade müüjate hulgas. Mikk Pärg korraldusmeeskonnast selgitas, et sellel aastal on kauplejate kasutusse antud pisut üle ühe hektari müügipinda.
Enamikele müügipindadele on juba lepingupartnerid leitud ning osadega käivad veel läbirääkimised.
Kuid ega festival pole ainult müüjatele. Terve päev täidetakse meelelahutuse ja atraktsioonidega, mille tarvis paigaldatakse Mudaravila ringile uhke lava.

Paraad
Üheks tipphetkeks on motomeeste ühine paraad ümber Pärnu, selle trajektoor on sama, mis nagu eelmisel aastal.

Tulenevalt mõningasest kohalike elanike kriitikast paraadi korraldusliku poole kohta pingutavad korraldajad tõsiselt, et vähendada liiklusseisakuid.
Kuna sellel päeval on motomeeste kontsentratsioon liikluses erakordselt suur, siis paluvad korraldajad olla tähelepanelikud ning kannatlikud.

Suursündmusele pannakse punkt ööklubis Sunset, kus lisaks pöörasele valgusshowle ja üllatusesinejatele astuvad lavale ka menukad ansamblid Elephants From Neptune ning Teele Viira & Band.

Kas load on olemas?
Korraldajad kinnistasid, et vajalik eeltöö on tehtud ning suur bürokraatia alistatud.
“Load ja kinnitused oleme kätte saanud ning kogu sündmus on vajalike ametkondadega kooskõlastatud. Mõningad jutuajamised on paari ettevõtjaga veel õhus, ent lahkhelid puuduvad ning koostöö sujub,” rääkis portaalile Just see Mikk Pärg.

“Raske on millegagi kõrvutada ning hinnangut anda. Oleme omalt poolt teinud kõik, et kriteeriumid antud sündmuse korraldamiseks oleksid täidetud ning kõik osapooled oma rollidega rahul. Paberitööd on olnud palju ning kooskõlastamine võtab omajagu aega, ent taas ei ole halbu sõnu öelda. Seega lihtsalt kokku võttes on koostöö olnud tulemuslik,” oli Pärg konstruktiivselt meelestatud.

Vaata ka festivaliala ja paraaditrajektoori kaarte.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s