Teekond Mongooliasse jätkub peatselt

french

29.04.2017 JS
Vapper prantslanna, kes päevinäinud Citroöenil soovib Pariisist Mongooliasse jõuda, tegi masina tehniliste viperduste tõttu pikema vahepeatuse Pärnus. Eile saabusid kohale kauaoodatud varuosad, mehhaaniku leidmisel jätkub sõit Tšingis khaani kodumaale peatselt.

Mõned päevad tagasi kirjutasime prantslannast, Cesile`st, kes koos tütre ja kassiga proovib vanal ja omalaadsel Muhvi autol Pariisist Mongooliasse jõuda.
Reisiseltskond oli sunnitud Pärnus tegema pikema vahepeatuse, põhjusel, et masin hakkas liialt palju rüüpama õli. Venemaa tundus aga sellise masinaga läbimiseks pisut ebakindel. Mongooliast rääkimata.

18191279_1333870596693291_404088966_nEile, (reedel) jõudsid rändajateni viimaks Prantsusmaalt vajalikud detailid ning seltskond võib masina kordasaamisel viimaks teekonda jätkata.
Cesile ise leidis Pärnu kohta vaid häid sõnu. Linn tundus pariislannale ning pikalt Saksamaal Berliinis elanud ajaloolasest rändurile vaikne ja meie tavakohaselt niru suusailma tõttu pisut igavgi. Siiski on ta oma tagasihoidliku persooni suhtes märganud teatavat huvigi, eriti, kui arvestada, et tema vastu on huvi tundnud nii „Pärnu Postimees” kui ka „Just See.”
Reisi Prantsusmaalt Mongooliasse võttis Cesile ette pärast võitu rinnavähi üle. Reisi eesmärgiks on tutvustada tütrele pisut maailma. Soovime neile edu ja jõudu teekonna jätkamisel.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s