Laupäev on kirju!

parnupaev_fb_sein2017Tänavu tähistatakse Pärnu Päeva ehk Pärnu 766. sünnipäeva 8. aprillil.

Juba traditsiooniliselt on linnaelanikele ja ka külalistele mõeldud päev täis erinevaid sündmusi ning pakub aktiivseid tegevusi kogu perele.

Pärnu Päeval on kõigil võimalus tutvuda kodulinna ajalooga, võtta osa jalgrattakruiisist ja fotoorienteerumisest ning päeva lõpetuseks nautida Pärnu Linnaorkestri kontserti “MEIE.”
Kell 12.00–15.00 teeb Martensi väljakult otseülekande Tre Raadio. Hea ja paremaga on kohal ka Hea Toidu Festival – Grillfest ja Pärnumaa Toiduvõrgustik OTT (Otse Tootjalt Tarbijale).

Pärnu linna põhikoolides toimuvad lahtiste uste tunnid, kus tulevastel õpilastel, nende peredel ja kooli sõpradel on võimalik tutvuda koolimajadega, põigata sisse klassiruumidesse ja kohtuda tulevaste õpetajatega.

Aastate jooksul on üheks populaarsemaks tegevuseks Pärnu Päeval saanud fotoorienteerumine jalgratastel. Orienteerumine ei ole kiiruse peale, iga seltskond võib enda jaoks valida sobivaima aja ja tempo. Oodatud on nii suured kui ka väikeseid huvilised! Orienteerumiskaarte jagatakse Linnakodaniku Majast alates kell 11.00 ja Pärnu Keskraamatukogust kell 10.00–15.00.

Lisaks toimub Pärnu Päeval ka vinüülipidu kohvikus Versus ja raamatu „Pärnu öömajad ehk perekond Padi puhkamas“ esitlus restoranis Embecke.

Pärnu Päeval jätkatakse ilusa traditsiooniga. Raekojas annab linnapea Romek Kosenkranius annab üle 2017. aasta Pärnu linna teenetemärgid kümnele inimesele, kes on andnud oma tööga suure panuse linna elu edendamiseks. Üritus on kutsetega.

Ilusa punkti päevale paneb Pärnu Linnaorkestri ja erinevate solistide kontsert „MEIE,“ kus esitlusele tulevad P. Uusbergi, E. Tambergi, J. Räätsa ja E. Tubina teosed. Kontsert algab kell 19.00 Pärnu Konsterdimajas.

Vaata, millised sündmused toimuvad:
http://www.parnu.ee/index.php/linnakodanikule/ueldinfo/parnu-paev

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s