Uputatava päästmine pole uputaja asi

10
Tegelikult seisime loo „Tõõhõivereform tervendab santi Jumalasõnast paremini” avaldamise juures dilemma ees. Kokkuvõtlikult on probleem terav. Mitmed puudega inimesed tunnevad end tööhõivereformist puudutanuna. Kui mitte öelda, et uputatavana.

Samas ei soovi puudega inimesed ja tööhõivereformi raames uputatavad inimesed oma puudest ning sellest tingitud muredest avalikult rääkida. Pigem peljatakse avalikkuse tähelepanu.
Pelgus on põhjendatudki. Avalikkus võib hakata näpuga näitama. „Näe, täiesti terve inimene, aga kerjab riigilt toetust.”
Seega, asusime seisukohale, et kaitseme oma murest rääkinud uputatavaid lõpuni. Me ei viska neid avalikkuse, veelgi vähem ametnike hammaste vahele ja jätame persoonid anonüümseks.  
Olukord, kus toetust pärib puudega last kasvatav ema, ja tema toetust ei saa.
Tema on uputatav. Kui ta räägib meile oma loo, siis meie ei uputa.

Inimene, kellel on fikseeritud terviserike ning ta on osaliselt kaotanud töövõime. Töötukassa jaoks on aga inimene terve. Kedagi ei huvita, kust saab ta vahendid, ostmaks igapäevased ja mitte odavad ravimid.

Tema on uputatav. Kui ta räägib meile oma loo, siis meie ei uputa.

Vastukajana oleme kuulnud, et osa uputatavaid plaanib uputamisest kirjutada õiguskantslerile. Kes on nõus enda uputamisest rääkima, siis andke sellest palun meile teada aadressil  
justseeparnu@gmail.com .
Vahendame Teie kontaktid teistele uputatavatele, kes on otsustanud uputamisele vastu hakata pöördudes avaldusega õiguskantsleri poole.

Advertisements

One thought on “Uputatava päästmine pole uputaja asi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s