Karl-Alari Varma toob Lasnamäe Pärnusse

IMG_5312_1 copy 2.JPG
Tõenäoliselt olete kuulnud, et Tallinnas asub Lasnamäe-nimeline linnaosa, aga kas te kujutate ette, milline on argipäev Lasnamäel? Või millised esemed kuuluvad ühe õige lasnamäelase ellujäämisvarustusse ehk survival kit’i?

Sellest, kuidas Lasnamäel asjad tegelikult käivad, jutustab kuulajatele Comedy Estonia üks staažikamaid koomikuid Karl-Alari Varma oma soolo-show’s „Betooni-beebi”. „Betooni-beebi” on Karl-Alari esimene täispikk show, mille jaoks on ta materjali kogunud terve oma elu, kuna Karli võib vabalt nimetada Lasnamäe põliselanikuks. Ja uskuge, materjali, mida teistega jagada, Lasnamäel juba jätkub.

Karl-Alari ise ütleb, et Lasnamäe asub „tsivilisatsiooni ja postapokalüptilise tühermaa piiril”. Teda kuulates võib tunduda uskumatu, et Eesti pealinnas on linnaosa, kus suitsupakist võib saada päästerõngas, mis säästab peksu eest või et tavaline sihvkapakk on just see, mis aitab paneelmajade rägastikus leida kodutee. Pärnakad, kes on suvepealinnast Tallinnasse kolinud, leiavad, et Lasnamäed võiks Pärnu kontekstis võrrelda ehk Mai rajooniga. „Aga Mai on väiksem. Ja korralikum,” ütleb üks anonüümseks jääda sooviv (endine) pärnakas.

Karl on koomik, kes teab, kuidas jõuda inimesteni läbi oma huumori ning nad end hästi tundma panna. Tema jaoks pole probleemiks ka enda üle nalja heita. Karli laval nähes taipad, et tema kodutu jõuluvana välimuse taga peitub lõbus hing ja soe süda ning tema jutustuste kuulamine on alati tummine kogemus.

Isegi kui Lasnamägi pole sulle tuttav kant, siis muretsemiseks pole põhjust – Karli naljad on sisimas ikkagi üldinimlikud ja kõigile hingelähedased. Lasnamägi on lihtsalt lõuend, millele ta oma lugusid maalib. Karl viib pärnakad eksootilisele Lasnamäe-reisile juba sel laupäeval, 11. märtsil. Maagilisi lugusid oma kodukohast jutustab ta huvilistele Wirre pubis. Karli juhatab sisse koomik Ardo Asperk.

Ürituse piletid on müügil Piletilevis.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s