Pastacas Pärnus

pastacas_by_taavi_arus2-thumb-1024x684-3437
Laupäeval, 4. märtsil esitleb Wirre õllebaaris kunstnik Ramo Teder, esinejanimega Pastacas, enda eelmise aasta lõpus ilmunud albumit „Pohlad“.

Viljandist pärit ning viimasel ajal pikalt Soomes resideerunud kunstnik Ramo Teder on peamiselt tuntud muusikuna. Multiinstrumentalistina on tema looming ainulaadne segu folgist, elektroonilisest muusikast, pungist ja häälega eksperimenteerimisest ning tegelikult ei mahu ühtegi kindlasse žanri. Ühemehebändina kasutab Pastacas musitseerimisel nn loop-tehnikat, mis tähendab jooksvat erinevate instrumentidega esitatud helijuppide salvestamist ning taasesitust, mis pala edenedes loob erakordse sümfoonilise mitmetasandilisuse.

“Pohlad” on peale ilmumist pälvinud juba märkimisväärset tähelepanu. Sügisel pärjati album Etnokulbi laureaatide seas R2 erikulbiga, helikandja saavutas kolmanda koha ERR-i kultuuriportaali 40 liikmelise zürii valitud 2016. a TOP 50 albumite seas, “Areeni” aasta albumite top 50-s Eesti albumitest 6. kohal ning üldises arvestuses 16. kohal ning oli Eesti Muusikaauhinnad 2017. aasta alternatiiv/indiealbum kolme nominendi seas.

Ühtlasi toimub samal õhtul Ramo joonistuste välknäitus „Tünaldi dora“ ning loomulikult saab soetada ka albumit ennast nii CD kui LP kujul.

Pastacas alustab Wirre õllebaaris 4. märtsil kl 22:00

Lisainfo https://www.facebook.com/events/1757772617872525/

Lauri Volberg//Wirre õllebaar

Foto: Taavi Arus

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s