Credit24 Meistriliigas kaks võitu Pärnule!

Laupäeval (18.02) ja pühapäeval (19.02) täitus Pärnu Spordihall võrkpallihuvilistega.
Pärnu meeskond võõrustas Credit24 Meistriliiga raames leedulaste klubisid – Elga Master Idea SM Dubysa ja Vilniaus Kolegija/Flamingo.
Laupäevane mäng algas Pärnu VK geimivõiduga 25:20,  teine geim kaotati punkt-punkti heitluses 23:25. Kolmas ja neljas geim tõid ilusa võidu pärnakatele – 25:8 ja 25:11.

Pärnakate resultatiivseimad mängijad olid Hindrek Pulk 16 punktiga ja Sander Rätsep 13 punktiga. Leedukate resultatiivseim oli Edvinas Vaškelis 20 punktiga.

Pühapäevase Pärnu VK – Vilniaus Kolegija/Flamingo Volley kohtumise avageim läks külalistele punktidega 22:25.
Teises geimis jätkus Pärnu VK mäng tõusude ja mõõnadega, kuid õnneks suudeti siiski võtta geimivõit  25:22.
Kolmas geim algas taas rabedalt.

Esimesele tehnilisele time-outile mindi leedukate eduseisus 4:8.
Geimilõpp kuulus siiski pärnakatele ja geim võideti 25:23.
Neljandas geimis oli külaliste vastuseis olematu ning võit Pärnule 25:15.
Seega kogu mängu võit Pärnule 3:1.

Pärnu VK järgmine mäng toimub juba tuleval kolmapäeval (22.02) Pärnu Spordihallis kell 19:00, vastaseks BIGPANK Tartu võistkond.